Друзі сайту

Головна » 2017 » Жовтень » 12 » Бойова нічия
20:24
Бойова нічия

Передостанній 8 тур першого кола чемпіонату району, виявився так би мовити миролюбивим. В більшості  матчів туру було зафіксовано нічийні результати. В центральному матчі туру Вікторів приймав команду з Яблунева, яка йде у верхній частині турнірної таблиці. Після першого тайму господарі горіли 0:3,  та після перерви титанічними зусиллями все таки змогли звести матч до нічийного рахунку, бойова нічия. Жалибори вдома розписали нульову нічию з аутсайдером з Більшівців а Дубівці також вдома зуміли під кінець матчу відігратися в матчі з чемпіоном району командою з Вигівки. Лідер ліги команда Блюдників вдома розгромила Мединю і продовжує впевнено займати перший рядок турнірної таблиці. Маріямпіль черговий раз зазнав технічної поразки цього разу від Медухи, подальша доля команди невідома.
Результати 8 туру:
Маріямпіль - Медуха -:+
Вікторів - Яблунів  4:4
Блюдники - Мединя 4:1
Дубівці - Вигівка 1:1
Жалибори - Більшівці 0:0

Заключний 9 тур завершить цьогорічний сезон великого футболу у Галицькому районі. Долею жереба у турі будуть розіграні місця команд з якими вони підуть на зимовий відпочинок. У центральному матчі туру Яблунів та Блюдники визначать хто з них піде на канікули лідером. Медуха вдома прийматиме  Вікторів і у випадку перемоги наздожене його але вже не зможе піднятися на третій рядок турнірної таблиці. Вигівка вдома прийматиме Жалибори і лише чудо допоможе гостям взяти залікові бали. Здається що Більшівці на кінець таки отримають свою перше перемогу в цій першості і зможуть покинути останній рядок турнірної таблиці у випадку якщо Маріямпіль знову не з'явиться на гру. А Дубівці свій заключний матч проведуть в Медині з місцевою командою. Як пам'ятаємо остання зустріч цих команд в півфінальному матчі на кубок району була недограна через масову бійку. Матч відбудеться в неділю 15 жовтня, початок матчу уточнюється.

Фрагменти матчу Дубівці - Вигівка  (8 жовтня 2017р.)

Переглядів: 597 | Додав: INDI-AN | Рейтинг: 0.0/0