Друзі сайту

Головна » 2013 » Квітень » 23 » Кубок завершено
20:30
Кубок завершено
       У неділю 21 квітня в Бурштині  відбулася фінальна частина змагань з міні-футболу на кубок району. Переможцем кубку стала команда з Яблунева
яка у фінальній грі переграла футболістів Дем'янова з рахунком 4-2. А перший етап змагань було зіграно також і в Дубівцях де гралиося в двох групах.
  В першій групі переможцями стали команди Водників та Медухи, яка завдяки перемозі в послідній грі над командою з Кінашева 4-0 пройшла в наступний
етап.
Результати матчів в першій групі:                        Турнірна таблиця:

Водники 8:0 Межигірці                                 ВОДНИКИ       4    0    1     19-6        12
 Кінашів 1:0 Тустань                                       МЕДУХА         4    0    1     17-4        12
 Медуха 2:0 Острів                                         КІНАШІВ        4    0    1     10-4        12
 Межигірці 0:2 Кінашів                                   ТУСТАНЬ        2    0    3     5-15          6
 Медуха 6:0 Тустань                                      МЕЖИГІРЦІ     0    1    4     3-16          1
 Острів 0:2 Водники                                      ОСТРІВ           0    1    4     0-9            1
 Межигірці 0:0 Острів

У другій групі перемогли команди з Бовшіва -2 та друга команда з Медухи. Нажаль  команда господар змагань з Дубівців, незмогла (або незахотіла)
пройти до фінальної частини змагань програвши чотири гри і лишень в одній перемогла.

ДУБІВЦІ - МАРІЯМПІЛЬ  1 - 2
ДУБІВЦІ - КІНЧАКИ           0 - 1
ДУБІВЦІ - СОКІЛ М.       11- 0
ДУБІВЦІ - БОВШІВ-2      0 - 2
ДУБІВЦІ - МЕДУХА-2     0 - 6

Нажаль поки ще ми немаємо всіх офіційних результатів матчів у другій групі.

Медуха-2 – Бовшів-2                                Турнірна таблиця:
 Марямпіль - Дубівці
 Кінчаки – «Сокіл» Медуха                        БОВШІВ-2       0    0    0    0-0     0
 Бовшів-2 - Маріямпіль                              МЕДУХА-2       0    0    0    0-0     0
 Дубівці - Кінчаки                                     МАРІЯМПІЛЬ    0    0    0    0-0     0
 «Сокіл» Медуха – Медуха-2                     ДУБІВЦІ          1    0    4     12-11  1
 Кінчаки – Бовшів-2                                  КІНЧАКИ         0    0    0    0-0     0
 Маріямпіль – Медуха-2                             СОКІЛ М.        0    0    0    0-0     0