Друзі сайту

Головна » 2013 » Травень » 13 » Виїздна перемога
22:24
Виїздна перемога
   Сьогодні 12 травня, були зіграні матчі 1-го туру чемпіонату району в 2-лізі. ФК Дубівці провели свою гру на виїзді в селі Сокіл з місцевою командою. Гра проходила на важкому полі, але в першому таймі завдяки зусиллям команди було забито 2  голи. Спочатку відзначився Залецький Роман а потім і Залецький Михайло, господарі в другому таймі мали можливість відіграти один мя'ч, але завдяки відбитому 11-метровому воротарем Тарасом Левандовським ворота залишилися сухими. Наступну свою гру в чемпіонаті  команда зіграє в неділю на виїзді 26 травня  з Тустанью, яка свою першу гру зіграла внічию з Крилосом 1-1. В першому турі відбулися всі матчі крім гри у Вигівці, де минулорічному бронзовому призеру  зарахована технічна поразка від Медухи.